Tavla Jan Håfström färgetsning eller litografi "Mr Walker 2001", numrerad 1/150, 23x22,5cm med ram 35x36cm Skickas med paket.
Auktnr | SE25.20240714.A2492 |
Utropspris | 1 800 kr |
Aktuellt bud | 1 900 kr |
Stänger | 2024-07-14 12:49:00 |
Provision | 285 kr |
Frakt | 129 kr |
3/7 15:55:12 | gyarados | 1900 kr |
29/6 17:15:48 | larmsa | 1800 kr |