Brosch med röda stenar, troligen granater samt små pärlor/pärlemo, Øca30mm, troligen förgyllt silver 830/1000, otydliga stämplar Vikt: 7,1 g
Auktnr | SE25.20240714.A2486 |
Varukategori | Silver / Broscher |
Utropspris | 125 kr |
Aktuellt bud | 375 kr |
Stänger | 2024-07-14 12:46:00 |
Provision | 56 kr |
Frakt | 129 kr |