Herrur Certina DS Prince Ø41mm Automatic ref nr. C008426 A snr. TKL-JA-11799, automat, datum, stållänk, med box, två extra länkbitar och ytterkartong, små repor på länk och boett, ca 2010-tal
Auktnr | SE25.20240714.A2471 |
Utropspris | 2 000 kr |
Stänger | 2024-07-14 12:38:30 |
Provision | 300 kr |
Frakt | 129 kr |