Parti silver, ett örhänge, armring, collier, udda, slitage/bucklor, silver 830/1000 Vikt: 31,6 g
Auktnr | SE25.20240714.A2369 |
Varukategori | Silver / Kedjor & collier |
Utropspris | 225 kr |
Stänger | 2024-07-14 11:48:00 |
Provision | 34 kr |
Frakt | 49 kr |