Tavla, olja på duk, okänd konstnär, motiv från Paris, 1950-tal, bildstorlek 60x50cm, gulnad Specialfrakt, kontakta pantbankskontoret för mer information.
Auktnr | SE25.20240714.A2362 |
Utropspris | 300 kr |
Stänger | 2024-07-14 11:44:30 |
Provision | 45 kr |
Frakt | Skickas ej |