Herrur, IWC, Schaffhausen, Flatline, Ø34mm, quartz, 18K i boett, baksidan med gravyr daterad 1983, brunt läderband i fint skick, glaset med repor, 18K
Auktnr | SE25.20240714.A2358 |
Utropspris | 6 000 kr |
Aktuellt bud | 6 200 kr |
Stänger | 2024-07-14 11:42:30 |
Provision | 930 kr |
Frakt | 129 kr |