Damur, Precimax, gulddoublé, manuell, ca 25x30mm, ca 1970, brunsvart läderband med slitage, repor, bruksslitage
Auktnr | SE25.20240714.A2357 |
Varukategori | Klockor / Damur |
Utropspris | 75 kr |
Stänger | 2024-07-14 11:42:00 |
Provision | 11 kr |
Frakt | 49 kr |