Ett par manschettknappar, ca 26x10mm, svenska importstämplar, troligen 1960-tal, silver 830/1000 Vikt: 12,9 g
Auktnr | SE25.20240714.A2348 |
Varukategori | Silver / Manschettknappar |
Utropspris | 100 kr |
Stänger | 2024-07-14 11:37:30 |
Provision | 15 kr |
Frakt | 49 kr |