Armring med graverad dekor, sannolikt Chester, Storbrittanien 1885, mästarstämpel JS, innerdiameter 62x55cm, säkerhetskedja, smärre bucklor, bruksslitage, gravyr, silver 830/1000 Vikt: 22,9 g
Auktnr | SE25.20240714.A2341 |
Varukategori | Silver / Armband |
Utropspris | 275 kr |
Stänger | 2024-07-14 11:34:00 |
Provision | 41 kr |
Frakt | 49 kr |