Ring, s k klackring, med karneol, stl 19¼, bredd 5-15mm, svenska importstämplar (före 1988), repor, silver 830/1000 Vikt: 8,8 g
Auktnr | SE25.20240714.A2332 |
Varukategori | Silver / Ringar |
Utropspris | 150 kr |
Aktuellt bud | 250 kr |
Stänger | 2024-07-14 11:29:37 |
Provision | 38 kr |
Frakt | 49 kr |