Herrur Omega Seamaster Professional Chronometer Ø41mm, ref nr. 178.0514 snr. 80369872 ca år 2006, cal. 1164, med box (slitage) kronograf, datum, safirglas, stållänk, viklås med dykförlängning, ref: 1504-826, länk med repor, repig vridring, med box, ytterkartong och intruktionsbok
Auktnr | SE25.20240714.A2269 |
Utropspris | 15 000 kr |
Aktuellt bud | 15 000 kr |
Stänger | 2024-07-14 11:00:00 |
Provision | 2 250 kr |
Frakt | 129 kr |
3/7 08:48:35 | tobbe123 | 15000 kr |