Akustisk gitarr Oscar Schmidt by Washburn, modell OC1, serienr FC080800758, repor, sprickor och kantskador, mjukt defekt fodral, går ej att stänga. Skickas med Bussgods eller PostNord
Auktnr | SE16.20240716.A95685 |
Varukategori | Musikinstrument / Stränginstrument |
Utropspris | 100 kr |
Aktuellt bud | 125 kr |
Stänger | 2024-07-16 13:28:28 |
Provision | 19 kr |
Frakt | 599 kr |
16/7 13:27:57 | cihan | 125 kr |
9/7 14:16:17 | jonte1891 | 100 kr |