Vas Die Erfüllung, Gustav Klimt, Artis Orbis, Goebel, Tyskland, höjd 26cm, bredd 16,5cm, glas med handmålad dekor, etikettmärkt, smärre nagg, slitage, skadad dekor. Skickas med postpaket.
Auktnr | SE16.20240716.A95671 |
Utropspris | 25 kr |
Aktuellt bud | 150 kr |
Stänger | 2024-07-16 13:21:17 |
Provision | 23 kr |
Frakt | 299 kr |