Herrur Omega Seamaster Professional 300m/1000ft, stål, automatisk, 41,5mm, refnr 2225.80.00, serienr 85835035, kronograf, datum, repig stållänk ca 19cm, heliumventil, dykarförlängning, nagg och repor på glas och boett, extra länkbit, certifikat Franks Ur Stockholm daterat 20121106, pictograms- och chronometer-certifikat, manual, box, ytterkartong.
Auktnr | SE16.20240716.A95665 |
Utropspris | 19 000 kr |
Aktuellt bud | 19 500 kr |
Stänger | 2024-07-16 13:18:00 |
Provision | 2 925 kr |
Frakt | 129 kr |
3/7 08:52:40 | tobbe123 | 19500 kr |
2/7 20:24:44 | peppe65 | 19000 kr |