Flaska/konstglas, Bertil Vallien för Kosta Boda, polykromt glas, höjd: ca 40,5cm, bredd: ca 25cm, signerad och numrerad 7089254, etikettmärkt. OBS! Skickas ej
Auktnr | SE16.20240716.A95643 |
Utropspris | 800 kr |
Aktuellt bud | 1 400 kr |
Stänger | 2024-07-16 13:07:00 |
Provision | 210 kr |
Frakt | 129 kr |