2 Vodkakoppar, höjd: 8cm, Ø3cm i foten, niello-teknik i olika mönster, invändigt förgyllda, sovjetiska stämplar, silver 875/1000 Vikt: 75,3 g
Auktnr | SE16.20240716.A95624 |
Utropspris | 550 kr |
Aktuellt bud | 550 kr |
Stänger | 2024-07-16 12:57:30 |
Provision | 83 kr |
Frakt | 129 kr |
28/6 16:28:02 | redrum | 550 kr |