Berlock "litet konturhjärta" i 18K guld. Den är 12,4 mm lång inkl. ögla och väger 0,16g. Från Alton. Stämplad 18K & kattfot.
Auktnr | SE73.20240704.A17412 |
Varukategori | Guld / Hängen & berlocker |
Utropspris | 100 kr |
Stänger | 2024-07-04 19:36:00 |
Provision | 15 kr |
Frakt | 49 kr |
4/7 19:36 | ABV1866 | 100 kr |