Skruvörhängen i 18K guld. De mönstergraverade kulorna är Ø 11 mm. De väger 3,0g. Stämplade 18K & kattfot.
Auktnr | SE73.20240704.A17399 |
Varukategori | Guld / Örhängen |
Utropspris | 1 500 kr |
Aktuellt bud | 1 500 kr |
Stänger | 2024-07-04 19:29:30 |
Provision | 225 kr |
Frakt | 129 kr |
27/6 16:27:16 | yguld1 | 1500 kr |