X-länkscollier i 18K guld. Den är 44,5cm lång, 5,1 - 9,6 mm bred och väger 19,9g. Springring. Stämplad ÄSA, 18K & kattfot.
Auktnr | SE73.20240704.A17365 |
Utropspris | 10 000 kr |
Aktuellt bud | 10 000 kr |
Stänger | 2024-07-04 19:12:30 |
Provision | 1 500 kr |
Frakt | 129 kr |
27/6 16:11:18 | yguld1 | 10000 kr |