Örhängen i 18K guld med ljusblå stenar. De är 20,9 mm långa och väger 3,4g. Rejäla, trepluttars snurrebussar stämplade ANA, 18K & kattfot..
Auktnr | SE73.20240704.A17351 |
Varukategori | Guld / Örhängen |
Utropspris | 1 500 kr |
Aktuellt bud | 1 800 kr |
Stänger | 2024-07-04 19:05:30 |
Provision | 270 kr |
Frakt | 129 kr |