Ring i 18K guld. Den är 3,3 - 29,6 mm bred, är i storlek 19½ och väger 5,1g. Stämplad RM, 18K & kattfot.
Auktnr | SE73.20240704.A17350 |
Utropspris | 2 900 kr |
Stänger | 2024-07-04 19:05:00 |
Provision | 435 kr |
Frakt | 129 kr |