Skål, Jan Johansson, Orrefors i kristall, signerad Orrefors JJ 4402-14, ettikettmärkt, Ø 15,5cm, höjd 9cm, naggade kanter
Auktnr | SE9.20240709.A74491 |
Kontor | Göteborg Nordstan |
Utropspris | 200 kr |
Stänger | 2024-07-09 12:08:30 |
Provision | 30 kr |
Frakt | 49 kr |