Herrur Omega automatic, Ø34mm, , stål, cal 552, serie-nr 17995008, boett-nr 14702, 1960-tal, repor på urtavla, glas, boett, inga tillbehör.
Auktnr | SE75.20240708.A7402 |
Kontor | Östersund |
Utropspris | 800 kr |
Aktuellt bud | 850 kr |
Stänger | 2024-07-08 19:26:00 |
Provision | 128 kr |
Frakt | 129 kr |
28/6 13:47:41 | mark2 | 850 kr |
24/6 16:59:09 | paulo1981 | 800 kr |