Herrur Omega Seamaster Diver Co-Axial, stål, automat, ref-nr:21032422003001, serie-nr:82260538, kaliber 8800, Ø42mm, med gummiband, saknar box, små repor, manual, ytterkartong, samt certifikat stämplat 2019.
Auktnr | SE1.20240703.A57822 |
Utropspris | 28 000 kr |
Aktuellt bud | 32 000 kr |
Stänger | 2024-07-03 21:03:00 |
Provision | 4 800 kr |
Frakt | 129 kr |