Snusdosa, dekor av blad och blommor, 1900-talets början, längd ca 7,5cm, otydliga stämplar, gravyr, silver. Vikt: 78 g
Auktnr | SE1.20240703.A57821 |
Utropspris | 600 kr |
Stänger | 2024-07-03 21:02:30 |
Provision | 90 kr |
Frakt | 129 kr |