Ett par ljusstakar, förgyllda, fasetterade pelare, rund fot & dekor utav bladverk, troligen Frankrike 1800-talets första hälft, höjd 19cm, slitage
Auktnr | SE1.20240703.A57816 |
Utropspris | 2 000 kr |
Stänger | 2024-07-03 21:00:00 |
Provision | 300 kr |
Frakt | 129 kr |
3/7 21:00 | ABV1866 | 2 000 kr |