Ett par Ljusstakar, Frankrike, Empire, 1800-talets första hälft, förgyllda, kannelerade koniska pelare på fötter, ornament & karyatider, höjd 30cm, bristningar/bortfall på manschett, slitage Skickas med postpaket.
Auktnr | SE1.20240703.A57815 |
Utropspris | 12 000 kr |
Stänger | 2024-07-03 20:59:30 |
Provision | 1 800 kr |
Frakt | 299 kr |
3/7 20:59 | ABV1866 | 12 000 kr |