Bok med kungligt monogram Gustav IV Adolf: Evangelier och Epistlar Enköping 1805 samtida skinnband, Bok O. J Gjöding 1758, slitage, skador, ej genomgångna
Auktnr | SE1.20240703.A57726 |
Utropspris | 250 kr |
Aktuellt bud | 250 kr |
Stänger | 2024-07-03 20:15:00 |
Provision | 38 kr |
Frakt | 49 kr |
2/7 23:36:10 | bud_baddaren08 | 250 kr |