Mätsticka längd ca 70cm, iläggningar av bla mahogny, 1800-tal (skador vid handtag) Skickas med postpaket.
Auktnr | SE1.20240703.A57701 |
Utropspris | 100 kr |
Stänger | 2024-07-03 20:02:30 |
Provision | 15 kr |
Frakt | 299 kr |
3/7 20:02 | ABV1866 | 100 kr |