Hänge/medaljong, höjd 72cm, bredd 33mm, otydliga mästarstämplar, sent 1800-tal, med äkta halvpärlor, en pärla saknas, 18K guld Vikt: 21,8 g
Auktnr | SE1.20240703.A57649 |
Varukategori | Guld / Hängen & berlocker |
Utropspris | 13 000 kr |
Stänger | 2024-07-03 19:37:00 |
Provision | 1 950 kr |
Frakt | 129 kr |