Tavla, litografi, Ulf Gripenholm, signerad, numrerad 46/275, bladstorlek 58x40cm, ej examinerad ur ram. Specialfrakt, kontakta pantbankskontoret för mer information. (Omfattas av bus-avgift)
Auktnr | SE1.20240703.A52456 |
Utropspris | 1 000 kr |
Stänger | 2024-07-03 19:20:00 |
Provision | 150 kr |
Frakt | Skickas ej |
Bus-avgift | - |
3/7 19:20 | ABV1866 | 1 000 kr |