Tavla, olja på duk, Hans Hedenström, "2 får", signerad, titulerad a tergo, 55x65cm, några fläckar, bristande montering av ram, lös i ram, ram med slitage. Specialfrakt, kontakta pantbankskontoret för mer information. (Omfattas av bus-avgift)
Auktnr | SE1.20240703.A52455 |
Utropspris | 700 kr |
Stänger | 2024-07-03 19:19:30 |
Provision | 105 kr |
Frakt | Skickas ej |
Bus-avgift | - |
3/7 19:19 | ABV1866 | 700 kr |