Reseur, Cartier Pendulette, vit urtavla, romerska siffror, 63x50mm, förgylld mässing/blå emalj, quartz, alarm, numrerad 355118122, repor, missfärgningar, går ej, originalbox, utan papper.
Auktnr | SE1.20240703.A51332 |
Varukategori | Klockor / Övrigt |
Utropspris | 2 000 kr |
Aktuellt bud | 2 000 kr |
Stänger | 2024-07-03 19:17:00 |
Provision | 300 kr |
Frakt | 129 kr |
3/7 19:10:50 | manen | 2000 kr |