Fickur, G.M. Metcalf, Newgate Street, London 1801, med stor sekundvisare, spindelgång, nyckeldragare, senare nyckel, förgylld metall, avtagbar ytterboett i förgylld metall, kraftigt slitage, nagg på glas samt emaljskador/sprickor/slitage.
Auktnr | SE1.20240703.A50541 |
Varukategori | Klockor / Fickur |
Utropspris | 2 000 kr |
Aktuellt bud | 2 000 kr |
Stänger | 2024-07-03 19:12:30 |
Provision | 300 kr |
Frakt | 129 kr |
24/6 23:33:42 | bachir | 2000 kr |