Damur, Omega, De Ville, quartz, går ej/står still, mått 32 x 24 mm, safirglas, något skadad urtavla, boett i 18K guld, armband i ljusbrunt strutsläder med smärre bruksslitage, originalspänne i förgylld metall. Bruttovikt 31,4gram Vikt: 31,4 g
Auktnr | SE1.20240703.A50536 |
Varukategori | Klockor / Damur |
Utropspris | 7 000 kr |
Aktuellt bud | 7 000 kr |
Stänger | 2024-07-03 19:10:00 |
Provision | 1 050 kr |
Frakt | 129 kr |
3/7 14:56:37 | pkap1 | 7000 kr |