Tavla, tusch på papper, Ragnar Sandberg, självporträtt, dedikation, signerad och daterad 1933, dagmått ca 28,5 x 22cm, fläckar, gulnad, ej examinerad ur ram. (Omfattas av bus-avgift)
Auktnr | SE1.20240703.A45548 |
Utropspris | 800 kr |
Aktuellt bud | 2 200 kr |
Stänger | 2024-07-03 19:08:23 |
Provision | 330 kr |
Frakt | 129 kr |
Bus-avgift | - |