Tavla, olja på duk, Gunnar Greiber, olja på duk, människor och hästar, signerad, ca 50x55cm, fläckar, några mindre tryckmärken. (Omfattas av bus-avgift)
Auktnr | SE1.20240703.A45544 |
Utropspris | 950 kr |
Stänger | 2024-07-03 19:06:00 |
Provision | 143 kr |
Frakt | 129 kr |
Bus-avgift | - |
3/7 19:06 | ABV1866 | 950 kr |