Tavla, akvarell, Mats Gustafson, kvinna i kappa, signerad och daterad 1987, bladstorlek ca 43x35cm, ej examinerad ur ram. (Omfattas av bus-avgift)
Auktnr | SE1.20240703.A45541 |
Utropspris | 4 000 kr |
Aktuellt bud | 17 000 kr |
Stänger | 2024-07-03 19:04:30 |
Provision | 2 550 kr |
Frakt | 129 kr |
Bus-avgift | 850 kr |