Tekanna, tenn och fasetterat samt svärtat trähandtag, formgiven av Estrid Ericson för Firma Svenskt Tenn, 1929, höjd ca 12cm, slitage, buckla undertill, repor.
Auktnr | SE1.20240703.A45535 |
Utropspris | 650 kr |
Stänger | 2024-07-03 19:02:00 |
Provision | 98 kr |
Frakt | 129 kr |
3/7 19:02 | ABV1866 | 650 kr |