Ett par trearmade kandelabrar på rombformad fot med lejontassar, stämplade Nils Eric Justelius, Eksjö (1820-1866), höjd ca 42cm, lagning, repor, lätt skeva, tenn Skickas med postpaket.
Auktnr | SE1.20240703.A39939 |
Utropspris | 5 500 kr |
Stänger | 2024-07-03 19:01:30 |
Provision | 825 kr |
Frakt | 299 kr |
3/7 19:01 | ABV1866 | 5 500 kr |