Vintage Ring, förgyllt silver 875/1000, blå sten, Östeuropa, Ø18,0 mm, bredd 2,5-14 mm, oidentifierad tillverkarstämpel, samtliga stämplar på skenans utsida, sten utan anmärkning Vikt: 2,7 g
Auktnr | SE74.20240702.A25521 |
Varukategori | Silver / Ringar |
Utropspris | 25 kr |
Aktuellt bud | 350 kr |
Stänger | 2024-07-02 19:43:30 |
Provision | 53 kr |
Frakt | 129 kr |