Tavla - Madeleine Pyk, originalverk, akvarell/blandteknik på tidningspapper (Dagens Nyheter, december 2002), signerad, bildmått 55 x 40 cm, yttre rammått 65 x 47 cm, glasad, professionell inramning, fint skick Skickas med postpaket.
Auktnr | SE74.20240702.A25489 |
Utropspris | 4 200 kr |
Aktuellt bud | 4 200 kr |
Stänger | 2024-07-02 19:27:30 |
Provision | 630 kr |
Frakt | 299 kr |
2/7 13:36:32 | brantenb | 4200 kr |