Herrur, Omega, Ø34mm, troligtvis 50-tal, flexlänk, slitage, går ej, i behov av service
Auktnr | SE12.20240704.A37766 |
Kontor | Göteborg Angered |
Utropspris | 500 kr |
Aktuellt bud | 1 000 kr |
Stänger | 2024-07-04 14:06:00 |
Provision | 150 kr |
Frakt | 129 kr |