Dosa, längd 72mm, bredd 40mm, förgylld insida, repor, gravyr, bucklor, silver Vikt: 62,7 g
Auktnr | SE8.20240704.A42978 |
Utropspris | 450 kr |
Aktuellt bud | 450 kr |
Stänger | 2024-07-04 12:03:00 |
Provision | 68 kr |
Frakt | 129 kr |
21/6 10:04:35 | redrum | 450 kr |