Ett par örhängen med vita stenar, ca 8mm, 18K Vikt: 0,9 g

550 kr

(esab1)

Auktnr SE8.20240704.A42933
Varukategori Guld / Örhängen
Kontor Fridhemsplan
Utropspris 500 kr
Aktuellt bud 550 kr
Stänger 2024-07-04 11:41:30
Provision 83 kr
Frakt 129 kr

Axelväska Gucci, Ophidia GG vinyl web mini, transparent, fluorescerande Fuchsia, guldfärgade dekorer, mått ca 6 x 14 x 18cm, made in Italy, dustbag, låda, pappkasse

Axelväska Gucci, Ophidia G...

Ring stl 17½, bredd 1,8-8,5mm, Thomas sabo, färgade stenar, silver 925/1000,  Vikt: 2,9 g

Ring stl 17½, bredd 1,8-8,...

Armband, reglerbar längd 17-19cm, rundad ankar, Thomas Sabo, bredd 1,5-2,3mm, integrerat hänge trollslända, färgade stenar, förgylld silver 925/1000,  Vikt: 3,3 g

Armband, reglerbar längd 1...

Collier, reglerbar längd 40-45cm, rundad ankar, Thomas Sabo, bredd 1,5-2,3mm, integrerat hänge trollslända, färgade stenar, förgylld silver 925/1000,  Vikt: 2,5 g

Collier, reglerbar längd 4...

Kedja, rundad ankar, längd 45-50cm, bredd 1,1mm, färgade stenar, Thomas Sabo, förgylld silver 925/1000S,  Vikt: 3,6 g

Kedja, rundad ankar, längd...

Armband, reglerbar längd 22-27cm, rundad ankar, Thomas Sabo, bredd 1,5-2,3mm, integrerat hänge trollslända, vita stenar, silver 925/1000,   Vikt: 2,8 g

Armband, reglerbar längd 2...

Herrur Zeppelin, Ø ca 42mm, 7680-1 / 85181, stål med läderband, quartsur, chronograf, Klockmagasinet Finland år 2020,  Box

Herrur Zeppelin, Ø ca 42mm...

Ring stl 17¼, bredd 2,6mm, diamanter 3x0,005ct, Thomas sabo, silver 925/1000,  Vikt: 2,1 g

Ring stl 17¼, bredd 2,6mm,...

4 Armringar, ca Ø 65mm, bredd 6,4-12,4mm, filigranarbete, ihåliga, små bucklor/ ojämnheter, 21K   Vikt: 50,5 g

4 Armringar, ca Ø 65mm, br...

Ring, stl 17, bredd 2-9,7mm, ljusrosa sten, Ti sento, silver 925/1000,  Vikt: 3 g

Ring, stl 15½, bredd 1,9-5mm, briljantslipad diamant 1x ca 0,40ct enligt gravyr, inneslutning som når ytan, vitguld, 18K Vikt: 2,8 g

Ring, stl 15½, bredd 1,9-5...

Ring, stl 16¾, bredd 2,4-3,8mm, Edblad, blå stenar, förgylld silver 925/1000,  Vikt: 2,8 g

Ring, stl 16¾, bredd 2,4-3...

Herrur Suunto Core, Ø 49mm, quartsur, stålboett, gummiband, serienummer 1904608406, Box

Herrur Suunto Core, Ø 49mm...

Ring stl17½, bredd 3mm, diamanter 13x 0,02ct, totalt 0,26ctv enligt gravyr, Schalin, 18K,  Vikt: 3,2 g

Ring stl17½, bredd 3mm, di...

Collier, reglerbar längd 42-45cm, rundad ankar, Enamel Copenhagen, bredd 1,2-6,5mm, integrerat hänge, vita stenar, förgylld silver 925/1000,  Vikt: 2,6 g

Collier, reglerbar längd 4...

Ring, stl 17, bredd 2-6,5mm, lila stenar, 14K,  Vikt: 3,7 g

Vristlänk med små hjärtan, 25cm, Unoarre, 14K Vikt: 1,4 g

Vristlänk med små hjärta...

Hänge med vit sten, längd ca 4cm, silver. Bruttovikt:12,1g Vikt: 0 g

Hänge med vit sten, längd...

Hänge, medaljong/fotogömma, 29x21mm, silver 835/1000,  Vikt: 6,1 g

Hänge, medaljong/fotogömm...

Collier med berlocker, reglerbar längd 38-40-45cm, bredd 1,5mm, rundad ankar, Thomas Sabo,  Vikt: 4,2 g

Se kontorets övriga auktionsvaror