5st Ringar, bucklor, repor, stenar saknas, gravyr, 14K Bruttovikt: 13,7g Vikt: 0 g
Auktnr | SE8.20240704.A42901 |
Varukategori | Guld / Övrigt |
Utropspris | 4 500 kr |
Stänger | 2024-07-04 11:26:00 |
Provision | 675 kr |
Frakt | 129 kr |