Blåklocka i silver (830/1000): sex kaffeskedar (114 mm). De väger 59,5g tillsammans. Norska och svenska kontrollstämplar. Bruksskick.
Auktnr | SE73.20240627.A17313 |
Varukategori | Silver / Bestick |
Utropspris | 350 kr |
Aktuellt bud | 400 kr |
Stänger | 2024-06-27 19:02:30 |
Provision | 60 kr |
Frakt | 129 kr |