Dubbelväska vintage Chanel vit, kalvskinn, ca 21x22cm vardera väskan, remmar 6st ca 29cm, normalt bruksslitage med några fläckar som kanske kan putsas bort, tillbehör endast dustbag

7 000 kr

Auktnr SE76.20240707.A20977
Varukategori Fashion / Väskor
Kontor Karlstad
Utropspris 7 000 kr
Stänger 2024-07-07 21:56:00
Provision 1 050 kr
Frakt 129 kr

Collier med hänge Thomas Sabo Lotus med rosenkvarts, längd ca 80 cm, hängets diameter 4.5 cm, originalask, silver. Vikt: 28,7 g

Collier med hänge Thomas S...

Collier Bismarck, längd 45 cm, bredd 5.2-8.9 mm, 18 k. Vikt: 34,7 g

Collier Bismarck, längd 45...

Armbandsur Thomas Sabo, diameter ca 33.7 mm, fungerar, box medföljer.

Herrur Certina, fungerar ej troligen batteri, diameter 33 mm.

Ring med Ametist, tillverkad av Bengt Hallberg Köping, modell av ring från Vikingatiden, storlek 17 mm, bredd 2.5-8.5 mm, silver. Vikt: 2,9 g

Herrur Certina Argonaut 280, snr:854128525, automat, Ø36mm, datum, läderarmband, 70-tal

Armbandsur Thomas Sabo, diameter 41 mm, batteribyte behövs, box medföljer.

Ringar 2 st, stämplade Finland, storlek 15 ½ och 16 ½ mm, bredd 4-10.6 mm, silver. Vikt: 4 g

Ringar 2 st, stämplade Fin...

Ring vitguld med topaz och små diamanter, storlek 14 mm, 18K. Vikt: 1,7 g

Hänge "Hjärta", ALTON Falköping, höjd med ögla 11 mm, 18K. Vikt: 0,1 g

Hänge "Hjärta", ALTON Fal...

By Billgren - Halsband Sudan - Save The Rhino, metall, längd 70 cm.

 Armbandsur replika från Pennan oh svärdet  Kampfschwimmeruhr 1944 , quartz, batteribyte krävs, instruktion och sertvicebok

Armbandsur replika från P...

Armband, längd 18.5 cm, bredd 20.5 mm, gravyr på insidan, 18 k. Vikt: 50,4 g

Armband, längd 18.5 cm, br...

Ring med 3 st små stenar, Bengt Hallberg Köping, storlek 21 ¼ mm, bredd 2.8-7.2 mm, 18 k. Vikt: 5,3 g

Ring med 3 st små stenar, ...

Armband Thomas Sabo, förgyllt sterlingsilver med pärla, längd 16 + 3 cm, silver 925/1000. Vikt: 3,2 g

Armband Thomas Sabo, förgy...

Ring och parörhängen Thomas Sabo, ringens storlek 17 mm, bredd 2.1-21 mm, örhängenas höjd med ögla 27 mm, förgyllt sterlingsilver 925/1000. Vikt: 9 g

Ring och parörhängen Thom...

Ring med sten, Thomas Sabo, storlek 16.5 mm, bredd 2.2-21 mm, silver 925/1000. Vikt: 8 g

Solglasögon rayban RB3447 Round Metal 001/Z2 , 50#21, fodral, bra bruksslitage

Solglasögon rayban RB3447 ...

Armband stelt med sten, Erik Granit & Co Finland 1984, längd ca 6.5 cm, silver 925/1000. Vikt: 10,2 g

Ring Kalevala, storlek 17 mm, bredd 10.4 mm, silver 925/1000. Vikt: 8,5 g

Se kontorets övriga auktionsvaror