TALLRIK, tenn, rokoko, diameter 24 cm, bruksslitage, stämplad Johan Gustaf Ryman, Stockholm 1776.
Auktnr | SE76.20240707.A20660 |
Kontor | Karlstad |
Utropspris | 800 kr |
Aktuellt bud | 800 kr |
Stänger | 2024-07-07 19:19:00 |
Provision | 120 kr |
Frakt | 129 kr |
27/6 13:09:17 | larmsa | 800 kr |