Skål med fat delvis förgylld stämplad M.W.Rothoff år U6, Silver Vikt: 419,2 g
Auktnr | SE2.20240711.A82234 |
Kontor | City |
Utropspris | 4 200 kr |
Stänger | 2024-07-11 13:15:00 |
Provision | 630 kr |
Frakt | 129 kr |